Samochód do pracy czyli firmowy

Jeśli kupujemy samochód, który ma być wykorzystywany do pracy to musi to być coś pewnego. Nie mamy czasu na to żeby zastanawiać się czy dzisiaj pojedziemy i dojdziemy na miejsce czy trzeba będzie wzywać pomoc. To, dlatego warto wybierać samochodu sprawdzone i pewne takie, które nie psują się tak często jak inne. Jeśli jeździmy bardzo dużo po mieście to musimy zastanowić się nad samochodem z silnikiem benzynowym, a do tego może być zasilany gazem.

Można dzięki temu bardzo dużo pieniędzy zaoszczędzić. Im więcej jeździmy tym więcej zaoszczędzimy na każdych stu kilometrach. Diesel jest dobry, ale na trasy. Dzisiaj samochody z takimi silnikami mają filtry cząsteczek stałych, które w mieście bardzo szybko się zapychają. Wypalanie filtra musi być przeprowadzone zgodnie z instrukcją, a jeśli będziemy to bagatelizować to niestety, ale czeka nas poważna naprawa kosztująca tysiące złotych. Kupując używany samochód trzeba będzie dokładnie sprawdzać jego przebieg i stan techniczny. Jeśli chcemy robić duże przebiegi to trzeba szukać samochodu nie tylko z niskim przebiegiem, ale również z takim, który jest do sprawdzenia. My nie chcemy się stresować tym, że samochód nas kosztuje bardzo dużo pieniędzy. Chcemy nim jechać do pracy albo chcemy żeby nas zawiózł do klienta. Do wyboru mamy małe samochodu miejskie, mamy modele nieco większe, można wybrać sobie samochód kombi albo nawet i mały dostawczy. Jest tego wszystkiego naprawdę bardzo dużo, co oznacza, że dla każdego coś ciekawego się znajdzie.

Sprawdź ofertę Mirent.pl – wynajem długoterminowy Skoda

 

Gdzie znajdziemy największy wybór ofert z autami?
Na pewno można to zrobić przez Internet. Problem tym, że kiedy jedziemy na miejsce do takiej osoby to się okazuje, że wiele problemów technicznych zostało ukrytych. Przejechaliśmy dwieście kilometrów i samochód nie jest sprawny? Często się tak zdarza, dlatego trzeba tego unikać. Nie pozostaje nam nic innego jak odwiedzić komis samochodowy. Wtedy wiemy, że tam znajduje się bardzo dużo pojazdów, które mogą nas zainteresować. Czy spełnią nasze oczekiwania? Sprawdźmy to, a sami się przekonamy. Niczym i niczego nie ryzykujemy. Jedziemy, oglądamy, przeglądamy, a jeśli coś wpadnie nam w oko to prosimy o jazdę próbną. Wtedy przekonamy się czy to jest samochód dla nas czy trzeba szukać innego modelu. W komisie samochodów jest bardzo dużo, dlatego natrafimy na korzystna dla siebie ofertę. Cenę można negocjować, ale warto bardziej się skupić na sprawdzeniu czy samochód ma gwarancje. Jeśli jej nie ma to postaramy się ją wykupić nawet na trzy miesiące.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *