Jaguar F-Pace – Przyjemność z jazdy nie do opisania

Niektóre marki samochodów po prostu wywołują przyśpieszone bicie serca nie tylko u miłośników motoryzacji. Kojarzą się z ponadczasową klasą i luksusem, z czymś naprawdę dobrym, dedykowanym tylko dla wybrańców. Już teraz jeden z takich cudów motoryzacji jest odrobinę bliżej każdego z nas. Wyprzedaż rocznika 2018 w salonach Cat – Master to możliwość zakupu przepięknego samochodu marki Jaguar F-Pace nawet o 65000 zł taniej. Takiej okazji po prostu nie można przegapić.

Jaki jest luksusowy Jaguar F-Pace?

Marka Jaguar to z pewnością jedna z najbardziej luksusowych marek samochodów na świecie. Od tak dawna kojarzy się z drapieżnością i dynamizmem na drodze. Ten charakterny samochód jakim jest Jaguar F-Pace z pewnością idealnie pasuje do osób, które doskonale wiedzą, czego oczekują od samochodu. Idealna prezencja, możliwość zaprojektowania personalizowanego wnętrza, perfekcyjne wykończenie, oraz co najważniejsze – najlepsze rozwiązania techniczne, tworzą po prostu całość doskonałą. Ten samochód robi wrażenie zawsze i na każdym! Trudno przejść obok niego obojętnie, a kto raz siądzie za kółkiem podczas jazdy testowej, z pewnością nigdy nie zapomnij tego doświadczenia, jakim jest prowadzenie Jaguara. Przyjemność z jazdy jest po prostu nie do opisania. Płynny sposób, w jaki na każdej drodze prowadzi się Jaguar, dynamizm jazdy oraz doskonałe osiągi, a przy tym wszystkim naprawdę możliwość ekonomicznej jazdy – to właśnie wyróżnia Jaguara F-Pace.

Luksusowe wnętrze

W salonie Car Master można bliżej zapoznać się z modelem Jaguara F-Pace z rocznika 2018. Warto zwrócić uwagę na wręcz perfekcyjne wykończenie wnętrza auta, do którego zastosowano wysokiej jakości skórę naturalną. To właśnie dzięki niej tapicerka samochodu wygląda wręcz luksusowo, natomiast dla osób uwielbiających stawiać nad wszystkim swoją własną kropkę nad i, możliwość spersonalizowania wnętrza to z pewnością bardzo ważny atut. Decydując się na zakup modelu Jaguar F-Pace można samodzielnie wybrać sposób wykończenia wnętrza. Możliwości różnych konfiguracji odcienia skóry oraz pozostałych materiałów wykończeniowych, pozwolą na odzwierciedlenie gustu przyszłego właściciela oraz stworzenie wnętrza, w którym będzie się on czuł doskonale. Jedną z możliwości wykończenie jest na przykład naturalna skóra w odcieniu ciepłego koniakowego brązu, która prezentuje się niezwykle elegancko i wytwornie. Kolejnym atutem wartym wspomnienia, który dla wielu użytkowników samochodu ma bardzo duże znaczenie, to duży i przestronny bagażnik w Jaguarze F-Pace. To największy bagażnik w tego typu w samochodach o łącznej pojemności aż 650 litrów. Wygodny Jaguar F-Pace to auto idealne na dłuższe trasy, na które zwykle pakuje się sporo bagażu.

Rozwiązania techniczne

Oczywiście Jaguar F-Pace to nie tylko idealny design, ale też doskonale rozwiązania techniczne, z możliwością wyboru silnika na benzynę lub diesla. To zatem kolejny ogromny atut tego modelu. W tym miejscu nie można nie wspomnieć o kolejnym nowatorskim rozwiązaniu jakim jest system Touch Pro. Jego elementem jest między innymi bardzo duży ekran dotykowy, z wysoką rozdzielczością oraz routerem WiFi. To właśnie dzięki temu systemowi podczas jazdy samochodem tak łatwo jest się skomunikować za pomocą telefonu, kontrolować trasę czy wreszcie słuchać ulubionej muzyki. Jaguar F-Pace to zatem coś więcej niż samochód – to prawdziwy motoryzacyjny majstersztyk. Już teraz dzięki promocji w salonie Car-Master można nabyć go o kilkadziesiąt tysięcy taniej. To jedyna taka okazja, z której naprawdę warto skorzystać. Wyprzedaż rocznika 2018 właśnie rusza – kto pierwszy ten lepszy! I zdecydowanie szczęśliwszy na drodze.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *