Czy warto zakupić nowe auto od niezależnego dealera?

Dzisiaj przyjrzymy się cenom nowe modelu BMW kupowanego w salonie i u niezależnego dealera. Mogłoby się wydawać, że za nowy model BMW wszędzie zapłacimy podobnie. Nic bardziej mylnego. Różnica w cenie może wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jest to ogromna różnica, tak więc nie warto przepłacać. Gdzie szukać tak korzystnych ofert? Najlepszym wyborem są niezależne salony samochodowe. NoweUzywane.eu to przedsiębiorstwo, które tworzone jest przez ekspertów z branży motoryzacyjnej. Na dobrą renomę naszej firmy pracujemy już od wielu lat. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta usatysfakcjonowała nawet najbardziej wymagających. Co nas wyróżnia?

Najniższe ceny

Niejedna osoba zastanawia się, dlaczego ceny samochodów w naszej ofercie są tak niskie, a także czy nie były one nigdy używane. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Samochody proponowane przez nas pochodzą z różnych części Unii Europejskiej. Śledzimy sytuację na rynku, tak aby znaleźć najniższą możliwą cenę. Prowadzimy negocjacje z producentami – dzięki bogatemu doświadczeniu potrafimy osiągnąć zamierzony cel. Często zamawiamy większą ilość pojazdów, a tym samym otrzymujemy zniżki producenckie.
Jeśli chodzi o stan oferowanych samochodów, to są one fabrycznie nowe. Jak wcześniej zaznaczono, pochodzą one z legalnej dystrybucji, czyli od producenta. Są to auta z zerowym przebiegiem, które objęte są pełną umową gwarancyjną. Sprawia to, że osoba kupująca nabywa takie same prawa, jak w przypadku zakupu w salonie samochodowym.
Wątpliwości wzbudza również sam proces zakupu. Zupełnie nie potrzebnie. Nawet, jeśli cena wzrosłaby, to klient płaci kwotę, która obowiązywała w dniu zakupu. Jasne zasady sprawiają, że kupno samochodu z naszej oferty nie stanowi żadnego ryzyka. Oczywiście udzielamy fachowego doradztwa z zakresu wyboru pojazdu. Z chęcią odpowiadamy na szczegółowe pytania dotyczące oferty. Z pewnością pomożemy w podjęciu właściwej decyzji.

Szeroki wybór

Upodobania naszych klientów są zróżnicowane, tak więc staramy się zagwarantować szeroki wybór marek. BMW cieszy się ogromnym zainteresowaniem, więc postanowiliśmy uzupełnić naszą ofertę o nowe, ekskluzywne modele. Jednym z nich jest BMW X1.
Nowe BMW X1 cena w naszej ofercie jest kilkanaście tysięcy niższa niż w salonie. Jest to model niezwykle zaawansowany technologicznie, który sprawdza się zarówno podczas jazdy po mieście, jak i na dłuższych trasach. Warto zwrócić uwagę również na jego ciekawy design, który wyróżnia go spośród innych modeli.
Nowe BMW X4 cena jest niższa o około 16 000 zł w porównaniu z stawkami w salonie. Jest to model o podwyższonym standardzie, który czaruje swoją prezencją. Jego wnętrze wyposażone jest w praktyczne ekrany dotykowe, które zastąpiły większość standardowych przycisków.
Nowe BMW X5 cena, którą możemy zaproponować to około 244 000 zł. Jest to najnowszy model, który niemal natychmiast zdobył ogromne uznanie wśród użytkowników. Auto jest połączeniem funkcjonalności, niezawodności oraz świetnego wyglądu. Ten luksusowy model nie tylko robi wrażenie, ale jest również intuicyjny w prowadzeniu. Jazda stanie się czystą przyjemnością.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *